• O nas
    • Czym jest Apostolstwo Chorych?
    • Historia
    • Krzyż Apostolstwa Chorych
    • Matka Boża Uzdrowienie Chorych
    • Rekolekcje Apostolstwa Chorych
    • Pielgrzymka Apostolstwa Chorych
    • Krajowy duszpasterz Apostolstwa Chorych
    • Pracownicy sekretariatu
    • Napisali o nas
  • Członkostwo
  • GapForLogo
  • Wydarzenia
  • Kontakt

Zapraszamy na kolejną audycję w Radiu eM

14 stycznia (wtorek) o godzinie 21.00 na antenie Radia eM będzie można wysłuchać kolejnej audycji z cyklu „Moja historia” z udziałem gości związanych ze wspólnotą Apostolstwa Chorych. Tym razem swoim doświadczeniem podzielą się Małgorzata Czaja i Natalia Czaja. 2 listopada ubiegłego roku Panie straciły najbliższą osobę – syna i męża – Karola, który zmarł po 9-miesięcznej śpiączce.

zdjęcie: ks. Wojciech Bartoszek

Apostolstwo Chorych

2020-01-13

Autorzy tekstów, redakcja, Najnowsze

WARTO PRZECZYTAĆ

  • Wrzucony w ziemię jak ziarno

    W tym roku przypada 1070. rocznica narodzin św. Wojciecha. Tułacze życie tego biskupa, jak i jego krew przelana w imię Ewangelii, przez stulecia wydawały stokrotny plon w naszej Ojczyźnie i w całej Europie.

  • Przyjaciółka Boga

    Na koniec, jedyną modlitwą, jaką jeszcze była w stanie „odmawiać”, stało się położenie Krzyża na sercu. Było to niczym odciśnięcie pieczęci miłości na Sercu Boga, całkowite powierzenie się tej miłości.

  • Życzenia na Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

    Życzę Wam głębokiego pokoju wewnętrznego płynącego z obecności Chrystusa Zmartwychwstałego oraz wiary, że On – Chrystus, Pan życia i śmierci, Książę Pokoju, nie zostawi nas samymi i będzie z nami aż do ostatnich chwil naszego życia.

NASZ ADRES
ul. M. Skłodowskiej-Curie 30/1

40-058 Katowice

tel.: +48 32 251 21 52

sekretariat@apchor.pl

GODZINY URZĘDOWANIA
Od poniedziałku do piątku:

od 8.00 do 16.00

POLECAMY
KATOLICKI TELEFON ZAUFANIA

+48 32 253 05 00
Z LOURDES NA ŻYWO

facebook

Youtube