Chorzy piszą do nas - 7/2016

Fragmenty świadectw z rekolekcji Apostolstwa Chorych w Kokoszycach w dniach 9-12 maja 2016 roku:

zdjęcie: canstockphoto.pl

2016-07-01

Dla mnie był to piękny czas z Bogiem i modlitwą, wokół pozytywni ludzie. Na rekolekcjach byłam pierwszy raz, mam nadzieję, że nie ostatni, o ile Pan da łaskę uczestnictwa w następnych rekolekcjach. Codzienny udział we Mszy świętej był dla mnie czasem zbliżania się do Boga i poznawania Go. Ważnym dniem był dla mnie dzień spowiedzi świętej. Po niej czułam się tak, jakby Pan Bóg dodał mi skrzydeł. Nie żałuję, że przyjechałam na rekolekcje. Poznałam ks. Wojciecha i innych cudownych ludzi. Bóg zapłać wszystkim.

BARBARA


Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy brać udział w rekolekcjach Apostolstwa Chorych. Miła atmosfera, jaka tutaj panowała przez cały czas, pozwoliła nam bardzo zbliżyć się do Boga i ofiarować nasze choroby i zmartwienia naszemu najlepszemu Lekarzowi, którym jest Jezus Chrystus. Z utęsknieniem będziemy czekać na następne rekolekcje.

MARIA I JÓZEF JANICZKOWIE


Jesteśmy grupą z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Katowicach- Murckach, należymy również do wspólnoty Apostolstwa Chorych. Na rekolekcjach spotykamy się po raz trzeci. Każdy dzień był dla nas wyjątkowy. Szczególnym przeżyciem była dla nas modlitwa przed Najświętszym Sakramentem, podczas której mogliśmy przedstawić Jezusowi nasze prośby i sprawy, które nas i nasze rodziny dotykają na co dzień. Mogliśmy też dziękować za wszystkie otrzymane łaski. Spotkania w grupach były wyjątkowe, bo mogliśmy się podzielić naszymi problemami oraz owocami przeżytych rekolekcji.

PARAFIANKI Z MURCEK


Na rekolekcjach byłyśmy kolejny raz. Upłynęły one pod znakiem duchowych przeżyć, które zapamiętamy bardzo długo. Już nie możemy się doczekać następnych rekolekcji. Gdy na rekolekcjach naładujemy akumulatory, żyjemy nadzieją, że wszystko będzie dobrze, bo Bóg czuwa nad nami.

DANUTA I STANISŁAWA


Rekolekcje Apostolstwa Chorych przeżyte w dniach 9-12 maja 2016 roku w Kokoszycach dały mi wielki spokój duchowy i umocniły moją wiarę. Wszystkie nasze modlitwy i spotkania miały ogromną wartość duchową. Jestem wdzięczny, że mogłem tam być wraz ze wspólnotą. Dziękuję za tak pięknie poprowadzone rekolekcje.

WITOLD

 


Zobacz całą zawartość numeru ►

Miesięcznik, Numer archiwalny, Z cyklu:, Nasza korespondencja, 2016-nr-07

nd pn wt śr cz pt sb

28

29

30

1

2

3

5

11

12

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

Dzisiaj: 26.05.2024